Voveres namai – namų projektai


1 aukšto
2 aukštų
3 aukštų


Yra
Nėra


-


-


Grįžti į paiešką

RO

Vasarnamio tipo namo idėja Jums!

Projekto autorė Dovilė Tarailaitė:
Vieno aukšto vienbutis gyvenamsis namas suprojaktuotas 4 asmenų šeimai su vienu san. mazgu.
Planas kompaktiškas. Fasado apdailai galima parinkti įvairias medžiagas. Šiaurinei fasado sienai numatoma atsparesnė aplinkos poveikiui apdailos medžiaga. Pastato išorinės sienos suprojektuotos mažo šilumos laidumo – taip išvengiama didelių šilumos nuostolių per išorines sienas. Namas atitinka pasyvaus namo standartus, dauguma langų projektuojami pietinėje pastato pusėje. Langai taip pat atitinka pasyvaus namo standartus, bei jie bus montuojami šiltinimo sluoksnyje, kas leidžia išvengti šalčio tiltelių. Numatoma saulės baterijų ir kolektorių montavimo vieta, kurie suteiks pakankamai energijos vandens šildymui ir kitiems elektros poreikiams patenkinti. Namo šildymui ir vėdinimui rekomenduojama rekuperacinė sistema. Taip pat galima įrengti šildomas grindis ar kitokio pobūdžio šildymo sistemą.
Visos laikančios konstrukcijos neviršija 6 m ilgio, taigi būtų naudojamos standartinės konstrukcijos, nereikėtų daryti specialių užsakymų, kurie užtrunka ilgiau ir kainuoja daugiau.
Pirmame aukšte įrengiamos nešildomos patalpos: garažas, tambūras ir katilinė. Pietinėje pastato dalyje orentuojama svetainė ir vaikų kambariai. Iš svetainės galima patekti į terasą.

Projekto kaina (architektūrinė, sklypo plano dalys): 1400€
Projekto kaina su statybos leidimu: 2000€
Projekto kaina su statybos leidimu + namo konstrukcinė dalis: 2400€

Projekto aprašymas

Plotas: 95 m²

Aukštų skaičius: 1 aukšto

Garažas: Nėra