Voveres namai – namų projektai


1 aukšto
2 aukštų
3 aukštų


Yra
Nėra


-


-


Individualių namų projektai

Individualių namų projektai PROJEKTAVIMAS IR STATYBA

Kiekviena vietovė, sklypo reljefas yra skirtingas. Niekada nebus dviejų identiškų sklypų: jie gali skirtis savo geometrija: stačiakampio formos, kvadratinis ar pan. Visi sklypai ribojasi su keliu, tačiau kai kurie turi papildomų privalumų: upė, ežeras, šalia miškas ir t.t. Kiekvienas sklypas yra unikalus, todėl kiekvienam sklypui rekomenduojame individualų namo projektą, kuris bus parengtas remiantis jūsų norais ir idėjomis, mūsų patirtimi ir patarimais. Tai bendras dviejų komandu darbas siekiant geriausio rezultato. Kiekvienas centimetras pamatuotas ir pasvertas, apgalvotas iki smulkiausios detalės.

Individualaus namo projektas taip priklauso nuo aukštingumo: vieno, dviejų ar trijų aukštų norite namo, ar jums ir jūsų šeimai reikalingas garažas ir pan. Dalykai.

Mūsų komanda, stengiasi pateikti kelis projekto variantus, kad jums būtų lengviau apsispresti, kokio tipo namo norite. Visada pateikiame vizualizacijas (3d namo modelį), kad Jums, būtų lengviau apsispresti ar tai tinkamas variantas ir pan.

Taip pat, niekad neprojektuojame namų, nenuvykę patys į sklypą ir jo neapžiūrėję, nes tik patys pabuvę ir pamatę bendrą situaciją, galime priimti ir pasiūlyti jums geriausią sprendimą.

Mes jums sukursime individualus namo projektą pagal Jūsų poreikius, noris ir turimą žemės sklypą.

Leiskite mums padėti Jums susikurti SAVO SVAJONIŲ NAMUS