Voveres namai – namų projektai


1 aukšto
2 aukštų
3 aukštų


Yra
Nėra


-


-


2015-07-01 Ąžuolo parketlentės Skandinaviškam mąstymui Posted In: Uncategorized

Ąžuolo parketlentės Skandinaviškam mąstymui

Medis – populiauria grindų danga nuo neatmenamų laikų. Nuo seno medinė “asla” buvo trobos akcentas – čia vykdavo šeimos pasitarimai, žaisdavo vaikai, o pakampėje savo eilės laukdavo žieminiai obuoliai. Ilgaainiui buvo suprasta, jog ąžuolas – atspariausia aplinkos poveikiui grindų danga ir jos tapo itin mėgiamos pasiturinčių žmonių namuose.

Pamario Medienos Grupė keičia mąstymą – ąžuolinės grindys nebūtinai turi būti brangios. Tokiam požiūriui pagrindą padėjo mūsų šiauriniai ir vakariniai kaimynai – Skandinavijos šalys.
Iš Skandinavijos į Lietuvą atėjo nauja ąžuolinių grindų supratimo mada – grindys turi būti natūralios, plaukti tiesiai iš gamtos, todėl čia nepriimtinas idealumas (kai grindys lyg laminatas identiškai “švarios”).  Gražumas atsiskleidžia tada, kai grindys parodo savo charakterį – šakų dydis ir plotis suteikia minčių vaizduotei apie medį su galingom ir plačiai įsikerojusiom šakom, o medžio tekstūros vingiai byloja apie medžio kamieno storį ir formą. Be “Select”, “Nature” ir “Rustic”, atsiranda nauja bei išraiškinga medienos rūšis: “Extra Rustic”. Čia negalioja jokios taisyklės – grindys pačios nustato savo raštą. Čia nereikia lentų eiliškumo derinimo – kiekviena lenta yra individuali.

Pamario Medienos Grupė prekiauja tik Lietuvoje pagamintomis ąžuolinėmis grindimis. Pagrindinis produktas – dvisluoksnis aukščiausios techninės kokybės parketas, tačiau galime pagaminti ir ąžuolo masyvo grindis.

Ąžuolinė parketlentė sudaryta iš dviejų sluoksnių – viršutinis (dėvimas) – ąžuolo sluoksnis, apatinis – beržo faneruotė. Beržas – itin kokybiškas parketlenčių pagrindas, ypatingai tinka šildomoms grindims. Beržas pagal savo technines charakteristikas stipriai lenkia spygliuočio faneruotę ar spygliuočio klijuotą medieną ir yra nenuginčijamai geresnis parketlentės pagrindas nei OSB plokštės, kurios jau po pirmo šildymo sezono keičia formą ir lanksto pačią parketlentę.

Pamario Medienos Grupė dar kartą patvirtiną faktą, jog ąžuolo grindys nebūtinai turi būti brangios -

rūšiai “Extra Rustic” naudojama šakotesnė ąžuolo žaliava, kuri rinkoje yra pigesnė. Beje, visos gaminamos parketlentės – itin plačios, net 18 cm pločio, tačiau ši techninė detalė neatsispindi kainoje.

“Extra Rustic”
ąžuolo parketlentės yra nemokamai dengiamos bet kokios kliento pageidaujamos spalvos ekologiška sėmenų alyva – taigi tokios plačios ir nemokamai alyvuotos parketlentės kaina – vos 32 EUR/m2.

Pamario Medienos Grupės konsultantai pasiryžę patarti kiekvienam klientui ir atsižvelgiant į jo poreikius, interjerą pasiūlyti geriausią ir protingiausią sprendimą.

PAMARIO MEDIENOS GRUPĖ

www.pamariomediena.lt
Malūno g. 2, Palanga
+370 605 92643